Jak funguje

herbal.jpg

1, Prověřené přírodní rostlinné extrakty

Základem unikátního složení přípravku ParatizEx je prémiová 100% rostlinná formulace – kombinace speciálně vybraných rostlin a bylin s detoxikačním účinkem pro lidský organizmus. Tyto extrakty významně pomáhají k posílení obranyschopnosti organizmu.

Přípravek ParatizEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému.

 

2, Zaměřený na střevní parazity

Složení ParatizExu je výsledkem nejnovějších výzkumů moderní medicíny v kombinaci s ověřenými poznatky o tradičně užívaných rostlinách a bylinách z Evropy, Ameriky, Indie a Číny.


Účinky:
• bezpečný pro opakované užívání
• ke správnému trávení a zažívání
• s detoxikačním účinkem
• pro posílení imunitního systému

ParatizEx je unikátním přípravkem na trhu a to nejen díky svému složení, ale i enterosolventně potaženým kapslím. Tato speciální úprava kapslí chrání extrakty před žaludečními kyselinami. Dochází k tomu, že se kapsle rozpustí až v tenkém střevě. Použíté extrakty začnou působit tam, kde je jich potřeba, v tenkém střevě.

POZOR! Proto se musí kapsle ParatizExu užívat celé, nesmí se vysypávat!

Jak dlouho užívat přípravek ParatizEx? Doporučujeme užívat celý 1 měsíční cyklus, tedy 30 dní vkuse.

Při užívání 2 kapslí denně postačuje jedno balení pro měsíční kúru pro dospělého člověka. U dětí je dávkování 1 kapsle denně, tzn. jedno balení vystačí pro dvě děti na měsíc.

 

3, Bezpečný pro opakované užívání

ParatizEx je přípravkem na čistě přírodní bázi a je tudíž naprosto bezpečný.  Na druhou stranu obsahuje vysoce silné extrakty z bylin a rostlin a to v maximálním množství potřebném pro dosažení požadovaného efektu.


Proč ParatizEX