Časté dotazy

Jak poznám, že mám v těle parazity?

ODPOVĚĎ: Výskyt parazitů v těle se může, ale nemusí vůbec projevovat. Pokud chcete mít jistotu, že parazity nemáte, je třeba si nechat udělat laboratorní testy. 


Chovám psa či kočku. Svého mazlíčka odčervuji pravidelně. Je možné, aby se na mě přenesli zvířecí paraziti?

ODPOVĚĎ: Ano, i vy patříte do rizikové skupiny, která může snadno získat střevní parazity. I když svého psa či kočku odčervíte, přípravky nepůsobí preventivně, a tudíž se zvíře může opět velmi rychle nakazit. Stačí, aby váš pejsek znovu přišel do kontaktu s infikovanými výkaly např. při venčení. Následně může dojít k přenosu i na Vás a to např. olíznutím ruky, úst apod.


Proč doporučujete užívat ten Váš přípravek celý měsíc?

ODPOVĚĎ: Je potřeba užívat opravdu minimálně 30 dní. Proč? Důvodem je důsledná detoxikace organizmu a vytvoření v našem zažívacím traktu optimální podmínky pro jeho správné fungování.


Co znamená, že je kapsle enterosolventní?

ODPOVĚĎ: Znamená to, že je kapsle, díky svému ochrannému obalu, odolná vůči žaludečním kyselinám a dostane se tak až do tenkého střeva, kde se rostlinné extrakty uvolní a následně působí. Tímto se ParatizEx jednoznačně odlišuje od ostatních přípravků na trhu!


Jsou nějaké vedlejší účinky ParatizExu?

ODPOVĚĎ: Přípravek je bezpečný, na přírodní bázi. Nejsou známy žádné vedlejší účinky při užívání přípravku ParatizEx. Doporučujeme ovšem zvýšit množství vody, kterou při kúře pijete, což pomáhá rychleji odplavit toxiny.


Proč ParatizEX